ZĽAVA alebo AKCIA 1+1 na praktické rudle!

16.8.2022

Ručný vozík, rudla, je neoceniteľný pomocník všade tam, kde je potrebné prevážať krabice, vrecia, prepravky, rolky rôzneho materiálu, ale aj väčšie predmety ako sú nadrozmerné kartóny alebo aj skrine. Vyberte si tú správnu rudlu zo sortimentu nami ponúkaných rudiel teraz s príjemnou zľavou alebo vo výhodnej akcii 1+1.

Do zľavovej ponuky v akcii až 30% sme zaradili nielen rudle schodiskové, ktoré zvládnu jazdu po schodoch vďaka trom kolieskam úplne bez problému, ale aj rudlíky skladacie, ktoré jednoducho schováte do skrine a tiež rudle stohovacie. Vybrané rudle v akcii sa líšia nielen rozmermi, ale aj svojou nosnosťou, ktorá dosahuje pri vybraných typoch až 250 kg.

Skladací typ rudlí v akcii 1+1 Zadarmo je nielen ľahkej hliníkovej konštrukcie, ale šetrí aj miesto. Oceníte ho tak napríklad pri prevážaní napríklad v aute, ale aj pri ich skladovaní lebo v zloženom stave zaberú veľmi málo priestoru. Nosnosť pri vybraných skladacích rudlách v akcii 1+1 Zadarmo dosahuje až 120 kg.

Ak si nebudete istí, ktorú rudlu zakúpiť, môžete nám zaslať dotaz prostredníctvom chatu, ktorý nájdete v dolnom rohu stránky alebo nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu.