Dajte zbohom opuchom a bolesti svojich nôh pri práci za počítačom!!

15.10.2021

Podložky pod nohy sú skvelým pomocníkom nielen pri bolestiach a opuchoch, ale slúžia predovšetkým aj ako účinná zdravotná prevencia práve proti týmto problémom. Priznajme si to, celodenné sedenie v kancelárii predsa len nie je tým najideálnejším stavom pre Vaše nohy či chrbticu. Podložky pod nohy nielen optimálne navýšia Vaše nohy do ergonomicky zdravej výšky, ale vďaka tomu Vám zaistia aj potrebné pohodlie a ochranu proti napríklad bolesti chrbta. To všetko bez nutnosti využitia Vašej obľúbenej debničky.

Ako by mala vyzerať správna podložka pod nohy?

Správna podložka pod nohy by mala byť dostatočne veľká, aby sa na ňu zmestili obe Vaše nohy. Zároveň by mala poskytnúť aj kúsok miesta navyše, keby ste občas chceli nohy precvičiť či rozhýbať. Správna podložka by tiež nemala kĺzať, čo zaručujú napríklad gumové podložky. Nevyhnutnosťou pri všetkých podložkách pod nohy je tiež nastaviteľnosť ich výšky a sklápacieho uhla. Aké sú výhody jednotlivých podložiek v našom sortimente?

  • klasická podložka - zaisťuje optimálnu polohu nôh pri práci a slúži ako prevencia proti bolestiam chrbta a opuchom nôh
  • masážna podložka - je doplnená o akupresúrne body, vďaka ktorým zlepšíte prekrvenie svojich chodidiel
  • vyhrievaná podložka - navyše zvyšuje ešte viac pohodlia pri práci a v zime príjemne chráni proti premrznutiu nôh

Následne záleží už len a len na Vás, ktorej z uvedených podložiek dáte prednosť. Teraz vybrané podložky navyše s 30% zľavou.

Vyberajte už teraz TU.