Späť do: Informácie

Doručenie tovaru počas vianočných sviatkov

23.12.2021

Milí zákazníci,

ďakujeme za Vašu priazeň a dôveru, ktorú ste nám prejavili v roku 2021 a prajeme pokojné prežitie Vianoc, pevné zdravie a všetko dobré po celý budúci rok 2022. Veľmi si Vašu dôveru vážime a budeme radi, keď sa na nás budete obracať aj v budúcnosti – či už s akýmikoľvek požiadavkami, prianiami, otázkami, či spätnou väzbou na naše služby.

S koncom tohto roka a vianočnými sviatkami prichádza aj súhrnný prehľad o prevádzke nášho e-shopu v nasledujúcich dňoch a týždňoch:

23. decembra fungujeme bez obmedzení, týmto dňom tiež vzhľadom na vyťaženie a kapacitné obmedzenia dopravcov naposledy garantujeme expedíciu aj fakturáciu zásielok do konca roka 2021.

Po Štedrom dni a nasledujúcich sviatkoch bude e-shop v plnej prevádzke od 27. decembra do 30. decembra. V prevádzke bude zákaznícka linka aj spracovanie, expedícia Vašich objednávok.

Začiatok nového roka následne opäť zahájime každoročnou inventúrou skladu, ktorá bude prebiehať od 3. januára do 5. januára, kvôli čomu dôjde k oneskoreniu pri expedícii, ktorá bude zahájená opäť 6. januára 2022. Zákaznícka linka i spracovanie objednávok zostane neobmedzené.

Podrobnejšie informácie nájdete v tabuľke. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás prosím neváhajte obrátiť.

Ďakujeme za pochopenie,

Váš B2B Partner