Späť do: Produkty

TOP 4: vonkajší lavičky

23.4.2020

Pohodlná a čistá lavička poteší snáď kdekoľvek. Nielen na záhrade a v prácach, ale aj v okolí rôznych firiem a inštitúcií, ktorých návštevy často môžu doraziť skôr a mať pred stretnutím veľa času. Vybrali sme pre vás naše štyri tipy na najlepší lavičky, ktoré si naši zákazníci obľúbili.

Vonkajšia stohovateľná lavička

Kvalitná lavička s rámom zo zváraných oceľových štvorcových profilov. Povrchová úprava je prevedená vypaľovacím práškovým lakom. Smrekové drevené fošne sú v odtieni gaštan. Cena: 195 € (bez DPH)

Vonkajšia lavička CITY

Rám lavica je tvorený zo zváraných oceľových profilov. Povrchová úprava konštrukcie je vypaľovacia práškový lak. Lavička má spodnú pätky pre kotvenie k zemi. Drevené latky sú v odtieni gaštan. Cena: 240 € (bez DPH)

Vonkajšia lavička

Rám lavičky je zo zváraných oceľových obdĺžnikových profilov, ktorého ovrchová úprava je vypaľovacia práškový lak. Totožné ako predchádzajúci kúsok, aj táto lavica má spodnú pätky pre kotvenie k zemi. Drevené laty lavičky sú vyrobené z borovicového dreva. Cena: 128 € (bez DPH)

Parková lavička GRET

Lavička s kvalitnou kovovou konštrukciou, ktorej povrchová úprava je tvorená vypaľovacím práškovým lakom. Cena: 129 € (bez DPH)

Horúci TIP pre leto na grile: Záhradný pivný set, ideálny pre posedenie na teráskách. Výhodou je jeho jednoduchá montáž i demontáž, vďaka čomu sa vo väčšom množstve perfektne hodí na rôzne kultúrne podujatia, kde je potreba vytvoriť návštevníkom priestor pre stravovanie, či oddych pri poháre vychladeného piva.