Späť do: Inšpirácia

Stolička v akcii 1+1 Zadarmo pod stromčekom!

15.12.2021

Vianoce sú tu každú chvíľu a Vy stále tápete čo darovať pod stromček Vášmu partnerovi či deťom? Čo tak zaobstarať Vašim blízkym k učeniu či práci pohodlné kancelárske stoličky, ktoré ich budú tešiť dlhé roky? Všetky vybrané stoličky sú SKLADOM ihneď na odoslanie!

Ako vybrať tú správnu stoličku?

Či už vyberáte pracovnú stoličku pre seba alebo pre svojich blízkych, pri výbere kancelárskej stoličky berte do úvahy nasledujúce faktory:

  • koľko hodín denne sa bude na stoličke sedieť
  • existujúce zdravotné obmedzenia a hmotnosť sediaceho
  • priestor nutný pre pohyb na stoličke
  • možnosti nastavenia a výbava kancelárskej stoličky

Pokiaľ toto máte zistené, máte polovicu práce úspešne hotovú. Teraz len rozhodnúť o správnom materiáli a farbe kancelárskej stoličky.

Náš tip: Viac o tom, ako vybrať správny materiál stoličky TU.

Stolička z látky

Ide o najbežnejší poťah s najväčším výberom farebných a kreatívnych vzorov a dekorov. Vďaka látke je kancelárska stolička nielen pohodlná a teda vhodná na celodenné sedenie v práci, ale v chladných mesiacoch Vás aj príjemne zahreje.

Stolička zo sieťoviny

Sieťovina je trvanlivou syntetickou tkaninou pripomínajúcou sieť. Od ostatných poťahov kancelárskych stoličiek ju odlišuje jej neprekonateľná priedušnosť a optimálna cirkulácia vzduchu, ktorú oceníte najmä v letných mesiacoch. Zvláda výborne aj stresové situácie. Je vhodná na celodenné sedenie v práci a na rozdiel od látkovej stoličky veľmi ľahko udržateľná.

Stolička so sieťovaným operadlom / látkou

Kombinácia sieťovaného operadla a látky je vhodná najmä pre tých z nás, ktorým nie je práve dvakrát príjemné sedenie na sieťovine a ktorým sa zároveň trošku potí chrbát. Vďaka sedadlu z látky tak sedíte pohodlne a navyše v teple. Priedušnosť Vášho chrbta zabezpečuje sieťované operadlo. Vďaka sedadlu z látky máte na výber aj väčšie množstvo farebných kombinácií.

Stolička z ekokože

Ekokoža je dvojvrstvový moderný materiál často mylne zamieňaný s predchádzajúcou koženkou. Oproti koženke je eko koža však dvojvrstvová. Okrem vzhľadu a textúry má s pravou kožou spoločného naozaj málo, preto je ako jedna z mála vhodná aj pre alergikov! Je vysoko odolná proti oderu, pevná a hlavne obojstranne priedušná.

Tip na záver: Ďalšie kancelárske stoličky nielen v akcii 1+1 Zadarmo môžete vyberať TU.