TIPY: Ako si v kancelárii poradiť s odloženými kabátmi

11.3.2021

Vytvoriť ideálne miesto pre odkladanie zvrškov, ktoré zároveň nijako nenarušuje interiér, môže byť v niektorých priestoroch oriešok. Klasické vešiaky sú stále častejšie nahradzované riešením, ktoré okrem praktickej stránky spĺňa tiež stránku dizajnovú.

Tradičné vešiaky: sluha, ktorý nikdy neomrzí

Ak na pracovisku nebazírujú nad úsporou miesta a tým, či odložené oblečenie je alebo nie je na očiach, tradičné riešenie formou vešiaku pre vás môže byť to pravé. Náš sortiment obsahuje vešiaky v rôznych dizajnových prevedeniach i farebných variantoch. Materiál je zvyčajne pevný kov alebo kvalitné drevo.

Praktické a dizajnové šatníkové steny

Vizuálne zaujímavejším a praktickejším riešením je čerstvá novinka v našej ponuke, šatníkové steny FRAME. Tento nábytok pochádza z našej výroby a podobu mu vdýchli dizajnéri Boris Klimek a Lenka Damová. Šatňové steny FRAME sú vyrábané v rôznych dezénoch. Ich súčasťou môže byť tiež botník, rôzny počet háčikov na zavesenie odevu a praktické zrkadlo.

Skrine v harmónii so zvyškom interiéru

Odložené kabáty a vyzuté topánky nechcete mať vôbec na očiach? Obstaranie šatníkovej skrine je v takomto prípade ideálnym rozhodnutím. Aj tento typ nábytku už dnes vie nad rámec výborného príslušenstva ponúknuť aj príjemný vzhľad, ktorý nijako nebude narušovať zvyšok interiéru. Niektoré z našich kolekcií kancelárskeho nábytku už s požiadavkou na ukladanie oblečenia priamo počítajú a tak je možné napríklad u radov PRIMO, Mirelli A + zladiť šatníkové skrine do rovnakého farebného prevedenia ako zvyšok miestnosti, ktorá je vybavená týmto nábytok.