Späť do: Produkty

Zoznámte sa: Zdravotná balančná stolička TIC

23.6.2022

Novinka v podobe zdravotnej balančnej stoličky TIC je ideálnym riešením pre Váš chrbát pri Vašom sedavom zamestnaní. Stolička totiž vďaka systému mechaniky BODY BALANCE TEC ponúka dynamický spôsob sedenia, ktorý napomáha chrbtovým svalom zostať sústavne aktívne aj pri práci pri počítači. Vaše chrbtové svalstvo sa tým trénuje a je tak úplne automaticky spevňované.

Sedadlo balančnej stoličky TIC navyše umožňuje pohyb pri sedení do všetkých smerov a jeho výšku si pohodlne môžete nastaviť v rozmedzí od 41 – 60 cm. Na stoličke tak môžete sedieť pokojne aj celý deň v práci. Zdravotná balančná stolička TIC je vhodná do kancelárií, škôl aj domácností.

Deklarovaná nosnosť stoličky je 100 kg a v ponuke ju u nás nájdete až v 3 farebných variantoch:

Viac o systéme BODY BALANCE TEC

Systém BODY-BALANCE-TEC sa môže používať na získanie telesnej zdatnosti denne, ale tiež aj ako obyčajný doplnok na cvičenie chrbta počas celého dňa, ako je napr. vykonávanie kruhov alebo opisovanie osmičky panvou. To všetko môže človeka nielen pobaviť, ale zároveň ešte viac prispieť aj k jeho zdraviu. Sedenie v troch dimenziách s patentovaným systémom BODY-BALANCE-TEC – kĺb stoličky – spôsobí zmenu v živote človeka.

Z relatívne statického a nezdravého spôsobu sedenia sa vďaka tomuto systému prechádza k dynamickému spôsobu sedenia, ktoré nás dokáže udržať v kondícii a dokonca nám aj môže spôsobovať radosť.