Späť do: Inšpirácia

REPONIO: Závesný systém nielen do dielne!

26.4.2022

Rozmýšľate, ako účinne využiť priestor a zároveň efektívne a bezpečne uložiť všetko potrebné? Vyskúšajte praktický a závesný systém REPONIO, vďaka ktorému budete mať všetko zavesené a teda ihneď po ruke! Vďaka jeho estetickému prevedeniu skvele zapadne nielen do Vašej dielne, ale aj do garáže, pracovne, kuchyne, technickej miestnosti či kancelárskych priestorov.

Závesný systém REPONIO

Závesný systém REPONIO Vám pomôže nielen s poriadkom, ale aj bezpečnosťou pri uložení všetkých Vašich vecí. Vrátane toho, že je nielen jednoduchý na inštaláciu, je aj plne variabilný a vďaka nadmiere príslušenstva aj ľahko kombinovateľný. Jednotlivé háčiky, boxy a police v ňom môžete totiž ľahko premiestňovať presne tak, ako potrebujete. Navyše šetríte aj drahocenné miesto na podlahe. V prípade potreby systém môžete tiež jednoducho demontovať a opätovne použiť inde.

Závesný systém REPONIO obstojí nielen v hobby, ale aj profi remeselnej dielni, kedy potrebujete efektívne uložiť všetko náradie. Vďaka jeho estetickému prevedeniu ale skvele zapadne aj do garáže, pracovne, kuchyne, technickej miestnosti či kancelárskych priestorov.

Závesné panely a skrutkovacie lišty

Základný prvok závesného systému REPONIO tvorí kvalitne spracovaný závesný panel HAREO, ktorý je vyrobený zo 100% recyklovaného PVC a v našej ponuke ho nájdete s dĺžkou až 200 cm. Jeho nosnosť je až 200 kg/m2, a tak s prehľadom udrží všetko, čo nájdete vo vnútri aj vonku na záhrade. Jednotlivé panely môžete taktiež ľahko kombinovať nad seba či vedľa seba a vytvoriť si tak systém presne podľa Vašich potrieb.

Náš tip: Na uloženie iba menšieho počtu náradia či drobných vecí napríklad v kuchyni, odporúčame využiť aj skrutkovacie lišty VERSO s dĺžkou 100 alebo 200 cm.

Závesné lišty pre panely

Najvhodnejším riešením na pripevnenie panelov na stenu je ich zavesenie na závesné lišty TIGLIA, ktoré ľahko pripevníte k stene pomocou hmoždiniek so skrutkami (nie sú súčasťou balenia).

Závesné lišty TIGLIA ponúkajú navyše možnosť montáže na všetky typy povrchov, pohodlne ich tak pripevníte nielen na murovanú stenu, ale aj napríklad na drevo, sadrokartón, betón či OSB dosky. Závesné lišty je možné na potrebný rozmer tiež pohodlne podľa potrieb skrátiť pomocou pílky na železo, brúsky alebo rezného kotúča.

Náš tip: Aby závesný systém REPONIO nielen dobre fungoval, ale aj dobre vyzeral, môžete na jeho zakončenie využiť aj estetické rohové lišty LATIA, spojovacie lišty ELIDO aj zakončovacie lišty FINIO.

Háky a držiaky na zavesenie

Na zavesenie jednotlivých vecí Vám najviac pomôžu všestranné háky a držiaky s nosnosťou 80 kg, vďaka ktorým zavesíte na panely úplne čokoľvek. Vyberať môžete napríklad najobľúbenejšie kovové háky SIMPLO alebo vysoko odolné pogumované háky PLURIA.

Skvelým pomocníkom na uloženie náradia sa Vám tiež stane magnetický držiak, na ktorý pripevníte najlepšie skrutkovače, kliešte alebo stranové kľúče, ktoré najčastejšie používate. V garáži či v špajze potom ďalej oceníte napríklad špeciálne háky na lopty, lyže či napríklad hák na bicykel, hadice aj tyče.

Police, koše a boxy pre všetko ostatné

Do košov a boxov potom následne uložíte predmety, ktoré sa nehodia na zavesenie na háky alebo na umiestnenie do držiakov. Drôtené koše VIDULA môžete využiť napríklad na skladovanie vecí, ktoré chcete mať prehľadne na očiach či potrebujú jednoducho dýchať – športové vybavenie, oblečenie aj drobné predmety. Plastové koše PIXA a PIXINA potom pojmú ostatné nástroje, spotrebný materiál, uteráky alebo hračky.

Pre najmenšie drobnosti ako sú skrutky, matice, gombíky, či štipce na bielizeň Vám potom najlepšie poslúžia posuvné plastové zásobníky SPOLIA. S objemným vybavením, loptami alebo hračkami si potom hravo poradí aj závesný textilný kôš TELA XXL.

Na panely môžete zavesiť aj dielenské police ARTEO alebo drôtené police PLANO, na ktoré ľahko umiestnite napríklad čistiace prostriedky či napríklad vŕtačku.

Ako závesný systém REPONIO ľahko pripevniť?