Patchwork IN: Moderné originálné kreslo teraz so zľavou 17%!

6.10.2021

Kreslo Patchwork IN je moderné farebné kreslo čalúnené do preslávenej poťahovej látky patchwork, ktorú si zamilujete nielen vy, ale aj Vaši zákazníci. Kvalitu kresla navyše skvele doplňujú aj prírodné materiály poťahu a konštrukcie.

Poťah a drevená kostra

Kreslo PATCHWORK IN je potiahnuté látkou z bavlny a polyesteru. Stabilitu a výdrž kresla zaisťujú drevená kostra a nohy. Oboje vyrobené z brezového dreva a lakované do čiernej farby. Brezové drevo je nielen stredne tvrdé, ale aj vysoko odolné a pevné. Navyše vydáva aj veľmi príjemnú vôňu.

Křeslo Patchwork IN je potaženo směsí bavlny a polyesteru a jeho konstrukce a nohy jsou vyrobeny z kvalitního březového dřeva.Patchwork křeslo IN se hodí nejen do kavárny či firemního lobby, ale směle rozveselí i váš domov, například při čtení knihy.

Látka Patchwork a umiestnenie do priestoru

Každé kreslo je vďaka individuálnemu skladaniu vzorov technikou patchwork, ktorá je v súčasnosti veľmi vyhľadávanou najmä pre jej jedinečnosť a pestrosť vzorov skutočne jedinečným originálom!

Kreslo môžete umiestniť napríklad do svojej novo otvorenej či rekonštruovanej kaviarne, firemného lobby či recepcie. Skvele oživí každú miestnosť, zaujme na prvý pohľad a spríjemní všetkým vašim hosťom ich posedenie.

Nakupovať môžete pohodlne už teraz TU.