Späť do: Inšpirácia

Vystavte Vaše knihy a predmety jednoducho vo vlastnej knižnici!

16.8.2022

V našej ponuke nájdete knižnice nielen pre vášnivého knihomoľa, občasného čitateľa, ale aj pre uloženie kancelárskych dokumentov a šanónov. Osobná knižnica je posvätným miestom všetkých našich predstáv, znalostí a skrytých príbehov. Môžete do nej uložiť nielen všetky svoje knihy, ale aj šanóny do práce. Svoje miesto nájdu aj osobné fotografie a rodinné albumy.

V našej ponuke nájdete nielen drevené policové knižnice, rohové či nástenné regály, ale aj knižnice, ktoré zakryjú celú stenu a poskytnú priestor aj pre Váš písací stôl či televíziu. Pre vybrané knižnice Vám tiež radi upravíme na mieru na našom webe nabyteknamiru.cz.

Maximálne využitie stien v miestnosti

Pre maximálne využitie priestoru v miestnosti napríklad nad pohovkou alebo pracovným stolom sú na uloženie Vašich kníh najideálnejšie nástenné regály a police. Nielen, že Vám poskytnú dodatočný úložný priestor v preplnenom byte či kancelárii, ale poslúži skvele aj na odloženie knihy pred spaním či na uloženie osobných vecí či lampičky.

Vyberať môžete TU

Optické rozšírenie menšieho priestoru

Drevené policové regály KOMBI naopak skvele rozšíria Váš úložný priestor pre knihy zvisle, od zeme až po strop. Ako už samotný názov napovedá regály KOMBI môžete navyše rôzne kombinovať s ďalšími prvkami a vytvoriť si tak knižnicu presne podľa svojich predstáv. Regály plné kníh od spodu až nahor navyše opticky zväčšia menší priestor. Vyberať môžete policové regály s rôznym počtom políc a rôznym dizajnovým prevedením. Jednotlivé regály KOMBI môžete taktiež doplniť o dvere či doplnky v podobe policových vložiek na dokumenty.

Vyberať môžete TU

Knižnice cez celý múr

Pre naozaj vášnivých čitateľov či pre tých, ktorí snívajú o knižnici cez celú miestnosť budú skvelým riešením knižnice INTEGRO alebo SILVER LINE, ktoré zaplnia celý Váš múr od jedného rohu miestnosti k druhému a Vy si do nich môžete umiestniť všetky potrebné šanóny aj napríklad televíziu.

TIP: Svoje knihy môžete v knižnici ukladať rôznym spôsobom. Najviac využívanými sú kategorické či radenie podľa abecedy, pri ktorých však nie je priamo zaistené, že všetky knihy budú mať rovnakú výšku. Zlatá stredná cesta je potom radenie podľa jednotlivých žánrov spoločne s rozčlenením podľa jednotlivých autorov, čím je aj zaistená rovnaká výška kníh.