Späť do: Produkty

Nový výškovo nastaviteľný stôl pre Vašich školákov!

7.9.2021

Začiatok septembra so sebou prináša nielen návrat Vašich detí späť do školských lavíc, ale aj návrat povinných domácich úloh. Aby učenie vášmu školákovi išlo pekne aj doma, kúpte mu rastúci písací stôl pre deti.

Výšku písacieho stola môžete jednoducho zvyšovať či znižovať podľa aktuálnej potreby, a to od 490 mm až do 700 mm. Vaše dieťa sa teda môže učiť pohodlne nielen v sede, ale aj v stoji a navyše bude mať dlhodobého kamaráta aj na ďalšie školské roky. Rastúci stôl s ním totiž porastie ruka v ruke. Detský rastúci stôl je vhodný pre deti od 7 rokov veku.

Je zmena výšky rastúceho písacieho stola zložitá?

Určite nie. Vďaka ručnému pohonu vo forme bočnej kľučky zvýšenie či zníženie písacieho stola zvládne bez problémov aj Vaše dieťa. Jednoduchým otáčaním bočnej kľučky si môžu deti svoj stôl prispôsobiť nielen svojej výške, ale aj momentálnej nálade. Rýchlosť zdvihu je 6 mm na otáčku.

Zmestí sa na stôl všetko potrebné?

Rozhodne áno. Priestranná stolná doska detského písacieho stola, poskytne Vášmu školákovi vďaka svojej šírke 1200 mm a hĺbke 600 mm nadmieru pracovného priestoru. Svoje miesto na ňom nájdu nielen zošity, počítač, ale aj všetky knihy a písacie potreby, ktoré k učeniu bude potrebovať a ešte zostane priestor na nejakú tú desiatu. Stolná doska je vyrobená z naozaj pevnej MFC dosky s hrúbkou 16 mm a nosnosťou až 40 kg. Skvelým doplnkom písacieho stola je aj praktický háčik na školský batoh s nosnosťou až 10 kg.

Je stôl bezpečný a zdravotne neškodný?

Rozhodne áno. Zdravotnú neškodnosť a bezpečnosť dokladajú certifikácie EPA a CARB. Certifikácie deklarujú, že pri užívaní písacieho stola dochádza k nulovému uvoľňovaniu škodlivín z použitých materiálov do ovzdušia. Certifikácia CARB tiež garantuje, že sa v drevotrieskovom materiáli nachádza iba čisté rastúce drevo bez akéhokoľvek recyklátu.

Nechajte písací stôl a Vášho školáka preplávať školskými rokmi spoločne.

Nakupovať ho môžete TU.