Späť do: Produkty

NOVINKA: Kancelársky nábytok SOLID

20.2.2023

Zoznámte sa s kolekciou kancelárskeho nábytku SOLID, ktorá Vás na prvý pohľad zaujme svojou minimalistickou eleganciou. Pri bližšom skúmaní potom určite oceníte aj jej precízne spracovanie aj praktickú modularitu.

Nábytkový rad SOLID je originálnym českým nábytkom pod značkou PLAN, ktorá vznikla v spolupráci spoločnosti B2B Partner s dizajnérskou dvojicou LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK.

Celá kolekcia SOLID sa skladá z niekoľkých hlavných prvkov, ktorých vzájomným prepojením vznikajú rôzne pracovné miesta s úložnými priestormi podľa pestrých potrieb používateľov.

Aké dezény v rade SOLID nájdete?

Prvky rady SOLID je možné vyberať z 3 atraktívnych dekorov:

  • biela,
  • dub prírodný,
  • orech.

Písacie a rokovacie stoly SOLID

Základný prvok kolekcie SOLID tvoria pracovné a rokovacie stoly, ktoré sú vyrobené z pevnej laminovanej drevotriesky s hrúbkou 25 mm. Varianty doplnené o prísediacu časť rozšíria Váš pracovný priestor v rokovacej miestnosti. Ďalším prvkom, o ktorý je možné pracovné miesto rozšíriť, je tiež praktická lavica v rovnakom dizajne. Pracovné stoly, lavice olepené 1mm ABS hranou.

Pojazdné kontajnery SOLID

Priestor pod pracovným a rokovacím stolom následne skvele doplnia kancelárske pojazdné kontajnery SOLID, ktoré disponujú zásuvkami s guľôčkovým pojazdom s doťahom.

Kancelárske skrine SOLID

Praktické riešenie úložného priestoru a úschovy všetkých pracovných vecí, šanónov a odevov ponúkajú najmä uzatvárateľné kancelárske skrine SOLID, ktoré môžete zvoliť s policami či so šatníkovou tyčou. Praktická nízka skrinka môže navyše poslúžiť aj ako skrinka na topánky.

Kancelárske regály a police SOLID

Pre komfortné ukladanie šanónov a dekoračných predmetov následne určite využijete otvorené kancelárske regály a police SOLID:

Kancelárske regály a police disponujú pevným rozmerom a sú doplnené o praktickú a zároveň elegantnú kovovú výstuhu. Nosnosť 1 police u skríň, políc i regálov je 15 kg pri rovnomernom zaťažení a police je možné taktiež ľubovoľne prestaviť podľa Vašich preferencií.