Späť do: Produkty

NOVINKA: Akustické panely a paravány!

25.8.2022

Chcete vo svojej miestnosti zaistiť pokojné prostredie bez nepríjemných rozliehajúcich sa zvukov? Zoznámte sa s novinkou tohto mesiaca, ktorá Vám zaistí nielen tú správnu akustiku v miestnosti, ale vnesie do Vášho interiéru aj výnimočný dizajn! Prinášame Vám akustické panely, paravány na stôl aj nástenky na stenu, ktoré sme pre Vás ako novinku zaradili do našej ponuky!

Všetky nové akustické panely a paravány slúžia na redukciu hluku v akejkoľvek miestnosti, hale, učebni a podobných priestoroch. Vďaka akustickým panelom a paravánom nielen že eliminujete v miestnosti všetky rozliehajúce sa zvuky, ktoré sa nebudú odrážať, ale zároveň si vytvoríte pokojné prostredie pre prácu, tvorbu aj odpočinok bez nepríjemných rozliehajúcich sa zvukov a navyše oživíte aj dizajn miestnosti.

Akustické panely a paravány sú vyrobené zo 100% polyestru a sú navyše aj 100% recyklovateľné. Montáž všetkých akustických panelov a násteniek je navyše veľmi jednoduchá. Sú totiž plne samolepiace. Ich inštaláciu na stenu či strop tak máte hotovú behom chvíľky.

Na stenu alebo strop do hudobného štúdia, firemnej odpočivárne či openspace kancelárie môžete využiť napríklad tieto akustické panely:

V učebni a hale potom oceníte napríklad akustické panely na zavesenie alebo akustické nástenky:

V zdieľanej kancelárii či openspace priestore oceníte potom 2 kusy akustických paravánov na písací stôl: