Späť do: Informácie

Aktualizácia a zjednodušenie radu SEGMENT

7.3.2022

Novinkami z radov kancelárskeho nábytku ešte nekončíme! Po novom sme pre Vás tento rok tiež aktualizovali kolekciu kancelárskeho nábytku SEGMENT, ktorá sa vrátane praktických vychytávok pri stoloch rozrástla aj o veľké množstvo nových skríň, regálov a zjednodušených zostáv. Poďme si ich všetky teraz spoločne predstaviť!

Kancelársky nábytok SEGMENT je originálnym nábytkom z vlastnej produkcie spoločnosti B2B Partner pod značkou PLAN. Vďaka jednotlivým dielom, ktoré do seba zapadnú ako dieliky skladačky, si tak skoro lusknutím prsta postavíte nielen svoju vysnívanú kanceláriu, funkčný pracovný priestor, ale aj reprezentatívnu firemnú recepciu, ktorá sa stane centrom pozornosti pri vítaní firemných návštev.

Hlavným cieľom aktualizácie radu SEGMENT bolo najmä čo najväčšie prispôsobenie každodennému životu v kancelárii, zjednodušenie skladby jednotlivých prvkov dohromady aj ich praktická univerzálnosť.

Aké dezény po novom v rade nájdete?

Celá kolekcia SEGMENT je zladená do čistých, neutrálnych tónov, ktoré sa len tak neopozerajú a navyše Váš interiér aj príjemne rozžiaria. Kombinácia s drevitými tónmi duba prírodného či moreného vnesie navyše do interiéru aj potrebný pocit útulnosti.

  • Biela
  • Biela / grafitová
  • Biela / dub prírodný
  • Biela / dub morený

Pracovné stoly SEGMENT

Pracovné stoly SEGMENT nájdete po novom v jednom univerzálnom prevedení s rozmermi 1620 x 800 x 750 mm. Pracovná doska Vám zaistí nielen optimálne podmienky na prácu, ale aj dostatok úložného priestoru.

Estetiku a praktickosť stolov dopĺňajú aj otvory s krytkami na vedenie elektrických káblov, ktoré môžete rozšíriť napríklad o držiak na káble pod pracovnou doskou.

Doplnky k stolom SEGMENT

Na rozšírenie úložného priestoru priamo pri stole Vám najlepšie poslúži zásuvkový kontajner alebo uzamykateľná nízka kancelárska skrinka, do ktorých môžete uložiť tie najdôležitejšie dokumenty a mať ich tak vždy po ruke. S úschovou a praktickým uložením šanónov a zakladačov Vám naopak pomôžu praktické otvorené skrinky k stolu, ktoré sa môžu k stolom SEGMENT priraziť z rôznych strán.

Náš tip: Praktickým doplnkom najmä pri zariaďovaní recepcie je aj polička na odkladanie tašky či kabelky.

Kancelárske regály SEGMENT

Pre ešte väčšie rozšírenie úložného priestoru môžete okolo pracovného stola umiestniť aj otvorené kancelárske regály. Jednotlivé regály nájdete v rovnom aj rohovom prevedení rôznej výšky aj šírky.

Kancelárske skrine SEGMENT

Pre uloženie archivačných šanónov, ktoré musia byť pod zámkom alebo osobných vecí Vám sú k dispozícii aj vysoké kancelárske skrine s dverami, knižnice s uzamykateľnou vrchnou či spodnou časťou. Na uloženie oblečenia potom určite oceníte aj šatníkové skrine so šatníkovou tyčou a 2 policami.

Police pri uzamykateľných skriniach si môžete jednoducho prestaviť tak, ako potrebujete alebo ich doplniť o praktickú priehradku na tlačoviny, k ešte väčšiemu rozčleneniu políc.

Hotové zostavy nábytku SEGMENT

Máte radi jednoduché riešenia? V kolekcii SEGMENT nájdete po novom ešte viac nakombinovaných stolov spolu s úložným priestorom. Zariaďujete recepciu? Nie je problém, aj na tú bolo pri vývoji radu SEGMENT myslené!

Hotové zostavy SEGMENT môžete vyberať v podobe SINGLE, ktoré sú určené pre jedného pracovníka a nájdete ich v rohovom, ľavom či pravom prevedení či s paravánom. Zostava DOUBLE je naopak určená pre dvoch pracovníkov.