Späť do: Produkty

Aktualizácia a rozšírenie kancelárskeho nábytku LAYERS

11.2.2022

Kancelársky nábytok LAYERS je originálnym nábytkom z vlastnej produkcie spoločnosti B2B Partner pod značkou PLAN. Rad nábytku PLAN získal ocenenia nábytok roku 2017, vyhlasovaný Asociáciou Českých nábytkárov. Kompletný prehľad a viac informácií o nábytku LAYERS nájdete na stránkach www.plannabytek.cz.

Hlavným cieľom aktualizácie a rozšírenia kancelárskeho nábytku LAYERS bolo nielen ešte viac uľahčiť každodennú prácu v kancelárii, ale aj poskytnúť nadmieru úložného priestoru tak, aby bolo možné zostaviť plne vybavený pracovný priestor so všetkými praktickými detailmi.

Pomocou nových funkčných a pritom esteticky zaujímavých prvkov tak vznikol aktualizovaný rad LAYERS, ktorý je ešte viac minimalistický, plný vrstiev, horizontálnych línií a to všetko za veľmi výhodnú cenu.

Aké dezény v rade LAYERS nájdete?

  • Biela
  • Biela / sivá
  • Dub prírodný / dub morený

V aktualizovanej kolekcii LAYERS nájdete všetko pre vybavenie plne funkčnej kancelárie. Od stola, kontajnerov, skríň až po praktické doplnky ako sú odkladacie miesta na dokumenty a monitor či napríklad závesné panely na umiestnenie kabátu či saka. Všetky zásuvky a skrinky sú navyše doplnené o systém PUSH, ktorý zaisťuje tiché a plynulé otváranie bez použitia madiel.

Pracovné stoly LAYERS

Pracovné stoly LAYERS najlepšie prezentujú základnú myšlienku vrstvenia, ktorá prestupuje celou kolekciou LAYERS. Pracovnú plochu tvoria po novom 2 vrstvy dosiek, ktoré sú u vybraných variantov doplnené aj o priehradky, pri ktorých vzniká skrytý odkladací priestor. Priehradky slúžia aj ako paravány, zaisťujúce určitú mieru súkromia.

Písacie stoly SINGLE navyše aj vrátane stálych variantov nájdete po novom aj vo výškovo nastaviteľnom variante! Nastaviteľný pracovný stôl LAYERS si tak môžete prispôsobiť presne podľa Vašej telesnej výšky alebo momentálnej potreby. Vrátane stolov SINGLE môžete vyberať aj pracovné stoly DOUBLE pre dvoch pracovníkov či rokovací stôl v tvare štvorca pre viac osôb.

Kontajnery a prístavné skrinky LAYERS

Pre rozšírenie úložného priestoru ihneď pri stole sme pre Vás pripravili aj nové pojazdné kontajnery a prístavné skrinky k stolu, ktoré skvele zapadnú pod pracovný stôl LAYERS alebo ho doplnia o prídavnú pracovnú plochu.

Kancelárske skrine a nástenné panely LAYERS

Väčšie množstvo dokumentov, šanónov, kníh či iných predmetov, ktoré v súčasnosti nevyužívate môžete uložiť aj do nových kancelárskych komôd, policových skríň s dverami či vysokých aj nízkych regálov, ktoré sme doplnili aj o praktické boxy.

Naša ponuka sa tiež rozrástla o nové veľké knižnice aj šatníkové skrine na uloženie kabátov, ktoré môžete vyberať vo variante so šatníkovou tyčou alebo výsuvom. Pre zavesenie kabátov určite oceníte aj praktické nástenné panely, pri ktorých jednoduchým nasunutím políc či závesných háčikov (voliteľné príslušenstvo) zo strany do drážky tak vytvoríte potrebný úložný priestor aj šatníkovú stenu, ktorá zaberie minimum miesta.

Doplnky

Ku všetkým vyššie spomínaným prvkom kancelárskeho nábytku môžete tiež dokúpiť aj praktické doplnky, ktoré Vám zaistia nielen väčšiu mieru súkromia, ale najmä ešte viac rozšíria úložný aj pracovný priestor, čím ešte viac zdôraznia línie prestupujúce celou kolekciou. Medzi nové kancelárske doplnky radu LAYERS patria:

Veríme, že si aktualizovaný rad kancelárskeho nábytku LAYERS zamilujete rovnako ako my! Preskúmajte všetky prvky radu kancelárskeho nábytku LAYERS už teraz.