Späť do: Produkty

NOVÉ: Praktické pracovné stoličky so sedadlom v tvare sedla!

18.8.2022

Zoznámte sa s elegantnými otočnými pracovnými stoličkami na kolieskach CAROLINE, ELEN a s pracovnými stoličkami s klzákmi ENIE a SHAWNA!

Nové moderné pracovné stoličky a stoličky so sedadlom v tvare sedla rozširujú našu ponuku pracovných stoličiek! Svojím tvarom, dizajnom a vysokou odolnosťou zapadnú do akejkoľvek dielne, lekárskej ordinácie alebo laboratória tak, aby zabezpečovali vyššie pohodlie a výkon pracovníkov.

Vďaka ich ľahko udržateľnému materiálu ich navyše ľahko zbavíte prachu a ďalších nečistôt. Pri všetkých troch pracovných stoličkách si tiež pohodlne nastavíte výšku sedadla presne podľa Vašich potrieb a nemusíte sa báť ani ich nosnosti, ktorá činí až 140 kg! Súčasťou vybraných modelov je aj praktické operadlo.

Pracovné stoličky ponúkame buď ako kolieskové pracovné stoličky ENIE a SHAWNA, ktoré obsahujú univerzálne kolieska, pomocou ktorých sa ľahko presuniete z miesta na miesto.

A pre stabilnú prácu na jednom mieste potom odporúčame zvýšené stoličky s oporným kruhom na nohy CAROLINE, ELEN. Zvýšené stoličky sú spravidla z bezpečnostných dôvodov namiesto koliesok vybavené klzákmi.