Späť do: Produkty

Rozširujeme ponuku o nové laminovačky na papier!

21.10.2021

Laminovačka je praktickým pomocníkom nielen v kanceláriách, ale aj všade, kde je potreba uchovať Vaše dokumenty čo najdlhšie v nedotknutom stave. Klasickým príkladom sú potrebné tlačené diplomy, rodinné fotografie alebo napríklad aj denné menu v reštauráciách a bezpečnostné pokyny na hotelových izbách. Počíta sa totiž s tým, že tieto papiere frekventovane prechádzajú rukami mnohých ľudí a nebolo by ťažké ich poliať, pokrčiť alebo natrhnúť. Práve zalaminováním môžete predĺžiť životnosť rôznych dôležitých papierov alebo fotiek.

Na čo si dať pozor pri výbere laminátorov?

Pri výbere laminátora je dôležité brať do úvahy, ako frekventovane budete laminovať. Ak budete stroj často zapínať, kontrolujte pri výbere tzv.rýchlosť zahriatia, ktorá ovplyvňuje, ako rýchlo bude laminátor pripravený na použitie. Dôležité je tiež to, aký formát papiera budete najčastejšie spracovávať. Najčastejšie sa stretávame s A4 a A3.

K niektorým z produktov je navyše dodávaný tiež tzv. štartovací balíček, ktorý obsahuje 10 ks laminovacích vreciek A4 - 80 mic.

V našej ponuke nájdete tiež nové typy kvalitných laminovačiek značky FELLOWES a DSB. K tomu môžete dokúpiť samozrejme aj originálny spotrebný materiál pre laminátory FELLOWES ako sú laminovacie fólie, štartovacie balíčky alebo čistiace obrúsky na čistenie valcov laminátorov.

Vyberať môžete TU.

nové laminovačky v nabídce B2B partner

Vybrali sme pre Vás tieto novinky: