Späť do: Inšpirácia

Lacno & kvalitne: nachystajte si terasku na leto

25.3.2020

Možnosti pohybovanie vonku sú síce momentálne obmedzené, ale čo takto skúsiť tento stav v náš prospech? Môžete zdokonaľovať svoj všeobecný prehľad, jazykové znalosti, alebo si trebárs zvelebiť svoje útočisko, či terasku. Nachystali sme si pre vás niekoľko tipov, ktoré zbytočne nezaťaží Vašu peňaženku, ale zároveň výrazne oživí priestor.

Praktický stolček Coffee Time - 39 EUR (bez DPH)

Coffee Time je stôl, ktorý oceníte naozaj kdekoľvek. Na záhrade u svojho domu, na terase svojho bytu, alebo reštauračného zariadenia. Je vyrobený z plastového materiálu s imitáciou ratanu. Priemer dosky 65 cm potom skvele poslúži pre konzumáciu skromnejšieho občerstvenia a zároveň nezaberá zbytočné miesto navyše.

Tip: Hľadáte stôl, na ktorý môžete servírovať miesto drobného občerstvenia naopak poriadny nános niekoľkých chodov? Prejdite si našu ponuku tu.

Bistro stolička LOUNGE - 156 EUR / 4 ks (bez DPH)

Na príjemné večery na terase vám bude ideálnym spoločníkom nielen poháre dobre vychladeného drinku, ale tiež pohodlná a kvalitná stolička, ktorá skvelo doplní napríklad spomínaný stôl. Hoci je stolička vyrobená z plastu, je veľmi pohodlná, kvalitné a zároveň je stohovateľná. Až teda budete potrebovať napríklad upratať, alebo schovať svoj záhradný nábytok na ďalšiu sezónu, môžete si za túto voľbu gratulovať. Stoličky ponúkame v čiernej, alebo béžovej variante.

Bistro stolička RUSTIC - 168 EUR / 4 ks (bez DPH)

Pokiaľ si potrpíte na nezvyčajný dizajn, potom môžete svoju tersáku či záhradu opatriť bistro stoličiek RUSTIC. Tiež stoličky RUSTIC sú vyrobené z kvalitného plastu a ich súčasťou sú zabudované podrúčky, ktoré tak ponúka svojim užívateľom príjemný komfort. Rovnako ako stoličky LOUNGE, tiež tento typ stoličiek ponúkame v čiernej a béžovej variante.

Bistro stolička SLENDER - 172 EUR / 4 ks (bez DPH)

Plastové stoličky SLENDER sú stávkou na istotu. Majú jednoduchý dizajn, vďaka ktorému hravo zapadnú prakticky do akéhokoľvek interiéru. Presne, ako u stoličiek LOUNGE aj RUSTIC, tiež typ SLENDER je tvorený kvalitným plastom a jeho súčasťou sú zabudované podrúčky, čo prispieva vysokému komfortu.