Späť do: Produkty

JAY & KENNY: Kancelárske stoličky s unikátnym dizajnom!

30.8.2022

Máte radi nadčasový dizajn alebo sa v práci celkom dosť zapotíte? Predstavujeme Vám novinky z radov veľmi priedušných kancelárskych stoličiek, ktoré Vás ohromia nielen funkčnými detailmi, vysokou odolnosťou, ale aj moderným dizajnom. Navyše Vám poskytnú vždy aj svieži prísun vzduchu v oblasti chrbta a taktiež správnu podporu pre Vaše ergonomické sedenie. Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami JAY & KENNY už teraz!

Obe nové kancelárske stoličky disponujú sedadlom a operadlom potiahnutým veľmi priedušnou sieťovinou, ktorá Vám zaistí vysokú cirkuláciu vzduchu v oblasti chrbta, vďaka ktorej zvládnete bez obáv aj stresové pracovné situácie.

Stoličky sú tiež doplnené o synchrónnu mechaniku, pomocou ktorej si môžete pohodlne nastaviť aj tuhosť hojdania. Nechýbajú ani tzv. 3D opierky rúk, ktoré ponúkajú multifunkčné možnosti nastavenia nielen výšky, ale aj hĺbky a rotácie.

Kancelárska stolička JAY je charakteristická najmä bielo-sivou konštrukciou, hliníkovým krížom a kolesami pre tvrdé podlahy. Nosnosť kancelárskej stoličky JAY je 120 kg. Vyberať môžete z týchto variantov:

Dominantou kancelárskej stoličky KENNY je naopak jej sýto čierna konštrukcia s kolesami na mäkké podlahy. Základňa stoličky je tvorená čiernym plastovým krížom, ktorý je vyrobený z nylonu. V kombinácii s použitým piestom a mechanikou dodáva kríž stoličke potrebnú stabilitu a nosnosť 120 kg. Vyberať môžete z týchto variantov: