Inšpirácia

30.6.2022
Novinka
Tipy a triky
Náš tip

ELEMENT: Závesný policový systém na stenu

Premýšľate ako rýchlo, múdro a esteticky uložiť všetko potrebné v domácnosti, pivnici, garáži alebo dielni na svoje miesto? Vyskúšajte praktické nástenné regály ELEMENT SYSTÉM, ktoré predstavujú stabilný a odolný policový systém na stenu za veľmi výhodnú cenu! Nechajte sa inšpirovať už teraz!

16.6.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

Ako si spríjemniť 8 hodín v práci?

Prinášame Vám 9 tipov, pomocou ktorých si nielen dlhodobo spríjemníte Vaše pracovné dni, ale zvýšite aj Vašu efektivitu a podporíte svoje zdravie.
23.5.2022
Odporúčame
Náš tip
Záhrada

7 tipov: Ako jednoducho vybaviť reštauračnú záhradku

Premýšľate v súčasnosti nad obmenou existujúceho nábytku vo Vašej reštaurácii, krčme, vinárni či v obdobnej prevádzke? Prinášame Vám 7 tipov, s ktorými vybavíte vonkajšiu záhradku svojej reštaurácie a ďalšie prevádzky ľahko a múdro.
17.5.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Záhrada

5 tipov: Ako vybrať záhradný nábytok

Záhradný nábytok je obvykle miestom diania aj okrasou celej Vašej záhrady, vonkajšej terasy i balkónu. Ako ale vybrať taký záhradný nábytok, ktorý by nielen esteticky ladil s okolím, ale zároveň bol aj praktický a vydržal ako nový dlhé roky? Prinášame Vám 5 tipov, ktoré Vám pomôžu s výberom toho správneho riešenia záhradného nábytku.
26.4.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

REPONIO: Závesný systém nielen do dielne!

Rozmýšľate, ako účinne využiť priestor a zároveň efektívne a bezpečne uložiť všetko potrebné? Vyskúšajte praktický a závesný systém REPONIO, vďaka ktorému budete mať všetko zavesené a teda ihneď po ruke!
14.3.2022
Tipy a triky
Náš tip

5 tipov: Ako vybrať skleník alebo parenisko?

Záhradnícka sezóna pomaly, ale iste klope na dvere. Pokiaľ už teraz premýšľate nad kúpou pareniska či skleníka, v ktorom by Vaša zelenina, bylinky a kvety mohli prekvitať oveľa dlhšie, prinášame Vám pár tipov, ktoré Vám ich výber uľahčia!

3.3.2022
Odporúčame
Tipy a triky

5 tipov: Ako vyčistiť vzduch v miestnosti

Trápi Vás v práci alebo doma stále častejšie únava, nevoľnosti, bolesti hlavy či dokonca svrbenie očí? Na vine môže byť zlá kvalita vzduchu v miestnosti. Ako teda zlepšiť a poriadne vyčistiť vzduch vo Vašej kancelárii či byte? Pripravili sme pre Vás pár tipov, ktoré Vám s touto úlohou pomôžu.

22.2.2022
Tipy a triky
Náš tip

5 tipov: Ako na škandinávsky štýl interiéru

Tiež ste už počuli o škandinávskom štýle interiéru? Páči sa Vám jeho praktickosť, elegancia a čistota? Niet divu, že si severský štýl postupne od 50. rokov minulého storočia získal srdcia miliónov ľudí aj za hranicami severu. Prinášame Vám preto tipy, ako si aj Vy môžete v interiéri navodiť tú správnu severskú atmosféru u Vás doma.
9.2.2022
Tipy a triky
Kancelária

7 tipov: Domáca pracovňa podľa Feng Shui

Máte poslednú dobu pocit, že Vám v kancelárii všetko padá na hlavu a nič sa Vám nedarí? Jednou z ciest, ako z Vašej pracovne vytvoriť efektívnejšie a produktívnejšie prostredie je využiť vo svojej pracovni princípy umenia Feng Shui! Čo to je a aké princípy sú základom, sa dozviete v článku.
12.1.2022
Odporúčame
Tipy a triky

7 tipov: Ako archivovať dokumenty

S novým rokom prichádzajú na rad nielen nové predsavzatia, ale aj pravidelná inventúra, každoročná archivácia a likvidácia dokumentov s končiacou archivačnou lehotou. Viete ale ako na prípadnú skartáciu dokumentov alebo ako dlho dokumenty archivovať? 
123