Inšpirácia

1.12.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

5 tipov: Vianočné darčeky pre hráčov PC hier

Zháňate darček pre počítačového maniaka či vášnivého hráča PC hier? Už nemusíte! Vytvorili sme pre Vás zoznam 5 tipov, ktoré Vám s darčekom pre náročných nadšencov on-line sveta určite pomôžu! Urobte Vášmu dieťaťu, partnerovi či kamarátovi radosť a pomôžte mu vytvoriť štýlový a zdravý brloh pre dlhé hranie za počítačom.

24.11.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

7 tipov: Vianočné darčeky pre študentov

Zháňate vianočný darček pre malého školáka alebo už pre väčšieho samostatného stredoškoláka či napríklad študenta práv? Máme pre Vás 7 praktických tipov na darčeky, ktoré určite potešia každého z týchto študentov!

17.11.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

7 tipov: Vianočné darčeky pre domácich majstrov a remeselníkov

Máte vo svojom okolí či v rodine domáceho majstra či vševeda, pre ktorého zháňate praktický a trefný darček na Vianoce? Pripravili sme pre Vás 7 tipov, ktoré Vám s jeho výberom určite pomôžu.

10.11.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

7 tipov: Vianočné darčeky pre podnikateľov

Zháňate darček na Vianoce pre podnikateľov a neviete si rady, ktorý pre neho bude ten správny? Prinášame Vám 7 praktických tipov, ktoré Vám s jeho výberom určite pomôžu.

3.11.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

7 tipov: Ako vybrať ten správny policový regál?

Zháňate regály do Vašej firmy, dielne, garáže či domácnosti a lámete si hlavu, ktoré budú tie pravé? Už nemusíte. Prinášame vám 9 tipov, ako vybrať ten správny regálový systém presne podľa Vašich potrieb.

27.10.2022
Novinka
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

9 tipov: Ako efektívne vybaviť sklad?

Strácate sa vo vlastnom sklade a potrebovali by ste jeho organizáciu čo najviac zefektívniť? V článku Vám prinášame 9 tipov, ako vybaviť Váš sklad tak, aby bol zaistený nielen plynulý tok tovaru od nakládky až po vykládku, ale aj bezpečnosť Vašich zamestnancov a ich maximálne pohodlie s čo najmenšou fyzickou námahou.

20.10.2022
Novinka
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

5 tipov: Ako vybrať správny trezor?

Uvažujete v súčasnej dobe nad kúpou bezpečnostnej schránky či trezoru? Prinášame Vám 5 tipov, ktoré Vám nielen uľahčia výber Vášho domáceho alebo firemného trezoru, ale taktiež zaistia, aby vyhovoval Vašim súčasným potrebám, ale aj tým v budúcnosti a priestoru, kde bude umiestnený.

29.9.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

9 tipov: Ako zvládnuť viac projektov naraz

Tiež sa niekedy cítite, že nemáte cez deň toľko času, koľko by ste potrebovali na zvládnutie všetkých povinností a úloh, ktoré Vás v ten deň čakajú? Každý z nás máme bohužiaľ k dispozícii denne iba 24 hodín. Ako je ale možné, že jeden toho zvládne za deň podstatne viac ako druhý? Prinášame Vám 9 tipov, ako zvládnuť prácu na viacerých projektoch naraz nielen pomocou správneho time managementu.

22.9.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

9 tipov: Ako zariadiť detskú izbu pre školáka? [ľahko a múdro]

S príchodom školského roka prichádzajú na scénu nielen školské povinnosti, ale aj nový režim najmä pre čerstvých prváčikov. S nástupom povinností školskej dochádzky alebo ešte pred ňou, ale nastáva najvyšší čas prispôsobiť potrebám učenia aj detskú izbu Vášho školáka. Ako ho ale vybaviť a na čo je dobré určite pri premene nezabudnúť? Prinášame Vám 9 tipov, vďaka ktorým zariadite detskú izbu pre učenie jednoducho a múdro.

15.9.2022
Odporúčame
Tipy a triky
Náš tip

Paravány: Ako nielen efektívne oddeliť priestor

Pozitívnu atmosféru a sústredenie jednotlivcov v open space kancelárii môže často narušiť príliš veľa zvukových a vizuálnych vnemov v okolí. Ako tieto každodenné vnemy obmedziť či eliminovať a vytvoriť tak aj v open space pocit súkromia, bezpečia bez nepríjemných zvukov? Riešením sú moderné a najmä praktické paravány! Objavte ich výhody už teraz.

1234