Inšpirácia

19.5.2020
Tipy a triky
Náš TIP

Jazyková výbava: ako si ju svojpomocne zlepšiť?

Jazykové zručnosti môžu byť v mnohých záležitostiach kľúčové. Napríklad už na samotnom pohovore. Pokiaľ k vám dorazí dvaja kandidáti s podobným profilom, ale jeden z nich má lepšiu jazykovú vybavenosť, potom má samozrejme často tiež väčšiu šancu na úspech.
7.5.2020
Tipy a triky

Tipy: Team building

Utužovanie kolektívu môže mať mnoho podôb a záleží vždy len na kreativite nadriadených. Bezpochyby je ale vždy prospešné akokoľvek kolektív stmeľovať. A to nielen v čase, keď je vaša spoločnosť ešte len v plienkach, prípadne pri otvorení nového oddelenia/budovanie nového tímu.
3.4.2020

Dezinfekcia: Ako si ju vyrobiť doma?

Dezinfekcia síce momentálne nepatrí medzi veci, ktoré by boli ľahko k zohnaniu, ale výhodou je, že nie je zložité si ju doma vyrobiť. Ako na to? Pripravili sme si pre Vás náš tip!
25.3.2020

Lacno & kvalitne: nachystajte si terasku na leto

Možnosti pohybovanie vonku sú síce momentálne obmedzené, ale čo takto skúsiť tento stav v náš prospech? 
6.1.2020
Novinka

Nehádžte predsavzatia za hlavu

Zahájili ste svoj rok 2020 nejakým predsavzatím? Či už je to viac času na rodinu, menej prokrastinácie, viac voľného času, či väčšie usporiadanie pracovných povinností, budeme Vám v tom nápomocní!

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím