Späť do: Produkty

BACK & SEAT: Nové kancelárske stoličky s funkčnými detailmi!

7.6.2022

Predstavujeme Vám nové pohodlné kancelárske stoličky, ktoré Vás ohromia nielen funkčnými detailmi, ale aj moderným dizajnom.  Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami BACK & SEAT, ktoré Vám poskytnú kvalitnú oporu po celý pracovný deň!

Obe nové kancelárske stoličky disponujú sedadlom potiahnutým odolnou látkou.  Operadlo z kvalitnej sieťoviny Vám potom pri oboch modeloch následne zaistí vysokú cirkuláciu vzduchu v oblasti chrbta, vďaka ktorej zvládnete bez obáv aj stresové pracovné situácie.  Stoličky sú tiež doplnené o synchrónnu mechaniku a nechýba ani nastaviteľná bedrová opierka, ktorá zaručí správnu polohu bedrovej chrbtice.

Nechýbajú ani tzv. 3D opierky rúk, ktoré ponúkajú multifunkčné možnosti nastavenia nielen výšky, ale aj hĺbky a rotácie.  Vďaka týmto vlastnostiam sú najvhodnejšie na celodennú prácu za počítačom.

Kancelárska stolička BACK je charakteristická najmä sieťovanou výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy.  Vyberať môžete z týchto variant:

Dominantou kancelárskej stoličky SEAT je naopak opierka hlavy potiahnutá v ekokoži, ktorá nielen, že zaisťuje pohodlie, ale dodáva stoličke na elegancii.  Navyše je vhodná aj pre alergikov.  Vyberať môžete z týchto variantov:

Jednou z neprehliadnuteľných súčastí oboch noviniek je bezpochyby aj elegantný hliníkový kríž a kolieska na mäkké podlahyDeklarovaná nosnosť pri oboch stoličkách je 135 kg.  Povrchová úprava leštením dodáva stoličke potrebnú eleganciu.