Akcie a špeciálne ponuky

9.8.2022
Odporúčame
Akcia
Náš tip

30% zľava na hliníkové skladacie schodíky!

Hľadáte ľahké a stabilné schodíky s plošinou a madlom, ktoré môžete v prípade potreby zložiť a zase rozložiť? Nenechajte si utiecť cenovo výhodné a pritom kvalitné hliníkové skladacie schodíky VENBOS, 1x6 stupňov s 30% zľavou a poslednou možnosťou nákupu.

2.8.2022
Posledná možnosť nákupu
Akcia
Náš tip

ZĽAVY až 43 % na držiaky monitorov!

Doprajte svojim očiam, chrbtu aj krčnej chrbtici patričné ​​pohodlie! Zaobstarajte si pre svoje monitory praktické kĺbové držiaky, pri ktorých nastavíte nielen výšku, ale aj sklon a vzdialenosť od Vašich očí. Nezmeškajte poslednú možnosť nákupu a zľavy až 66% na vybrané modely!

26.7.2022
Odporúčame
Akcia
Náš tip

AKCIA 1+1: Vnútorné regály s HDF doskou

Potrebujete do svojho skladu, dielne, pivnice alebo garáže najmenej 2 stabilné policové regály, pri ktorých nie je potrebná montáž a ktoré majú navyše aj veľkú nosnosť a výškovo nastaviteľné police? Najnovšie sme do akcie 1 +1 Zadarmo zasadili aj stabilné policové regály s drevotrieskovou HDF doskou! Preskúmajte ich už teraz.

19.7.2022
Odporúčame
1+1 ZADARMO
Náš tip

Akcia 1+1: Barové stoličky ELLEN

Hľadáte moderné barové stoličky do svojej reštaurácie, baru, kaviarne alebo domova za príjemnú cenu? Prinášame Vám barové stoličky ELLEN teraz v akcii 1+1 Zadarmo! Akcia platí do vypredania zásob.

14.6.2022
Odporúčame
Posledná možnosť nákupu
Akcia

30% zľava na patchwork kreslo RILLA

Pohodlie zabalené do elegancie a hravosti už teraz aj u Vás doma alebo vo firemnom lobby! Patchwork kreslo RILLA s poslednou možnosťou nákupu sa hodí do každého moderného priestoru a práve teraz ho najnovšie zaobstaráte aj so zľavou až 30%!
18.5.2022
Odporúčame
Akcia
Náš tip

25% zľava na jedálenské zostavy so stoličkami REFRESCO!

Hľadáte praktickú jedálenskú zostavu do jedálne či kuchyne za zlomok ceny? Už nemusíte. Pripravili sme pre Vás zľavu 25% na moderné jedálenské súpravy so stohovateľnými stoličkami REFRESCO.
29.4.2022

Akcia 1+1: Plastové regály TEMPO

Hľadáte ideálne riešenie na skladovanie vecí v kanceláriách, pivnici, garáži alebo domácnosti za príjemnú cenu? Plastové regály TEMPO teraz v akcii 1+1 Zadarmo! Akcia platí do vypredania zásob.
20.4.2022
Odporúčame
1+1 ZADARMO
Akcia

FLER: Akcia 1+1 Zadarmo + 20% zľava!

Hľadáte 2 moderné stoličky s nadčasovým dizajnom a prepracovanými detailmi za príjemnú cenu? Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami FLER, ktoré u nás nájdete nielen v akcii 1 +1 Zadarmo, ale po novom navyše aj s príjemnou 20% zľavou!
11.4.2022
Akcia
Kancelária

15% zľava: Nábytok MIRELLI v dezéne dub sonoma

Máme pre Vás špeciálnu ponuku! Po novom u nás nakúpite obľúbený kancelársky nábytok MIRELLI v dezéne biela/dub sonoma so zľavou až 15%! Akcia platí iba do vypredania zásob.
7.4.2022
Novinka
Akcia
Náš tip

Veľký výpredaj skladu a zľavy až 66%

Veľký výpredaj skladu je tu! Kategóriu „VÝPREDAJ A ZĽAVY“ sme po novom rozšírili o nábytok s poslednou možnosťou nákupu, ktorý číta posledné kusy vybraných produktov i aktuálne zľavy až vo výške 66%! Ušetrite ešte viac a preskúmajte kategóriu spolu s nami ešte dnes.
1234