Akcie a špeciálne ponuky

15.11.2022
Odporúčame
1+1 ZADARMO
Akcia
Náš tip

1+1 ZADARMO: Tabule a nástenky nielen pre študentov!

Nenechajte svoje úlohy a poznámky či obrázky ležať len tak na stole či prilepené na chladničke. Majte ich vždy na očiach aj v kancelárii vďaka priestrannej korkovej nástenke či popisovateľnej tabuli! Vhodné aj pre študentov! Teraz v akcii 1+1 zadarmo.

25.10.2022
Novinka
Odporúčame
Akcia
Náš tip

30% ZĽAVA: Nízke kávové stolíky FUNGO!

Zháňate štýlový menší konferenčný stolík do obývačky, firemného lobby či na vonkajšiu terasu za príjemnú cenu? Už nemusíte! Nízke a dizajnové odkladacie a kávové stolíky FUNGO máme pre Vás najnovšie so zľavou až 30%! Preskúmajte varianty kávových stolíkov FUNGO už teraz!

18.10.2022
Novinka
Odporúčame
1+1 ZADARMO
Náš tip

NOVINKA: Drevené šatníkové lavičky v akcii 1+1 ZADARMO

Hľadáte nové šatníkové lavičky do firmy či športového centra alebo premýšľate, že by bolo načase tie súčasné ľahko obmeniť? U nás si určite vyberiete! Najnovšie u nás navyše nakúpite vybrané drevené lavičky do šatní aj v príjemnej akcii 1 +1 Zadarmo!

3.10.2022
Odporúčame
Akcia

15% zľava: Súpravy nábytku v škandinávskom štýle!

Tiež ste už počuli o škandinávskom štýle interiéru a chceli by ste mať kúsok Škandinávie aj u Vás doma, v kaviarni či reštaurácii? Máme pre Vás jedinečnú ponuku! Najnovšie u nás nakúpite vybrané súpravy dizajnových stolov a stoličiek v škandinávskom štýle so zľavou až 15%!

13.9.2022
1+1 ZADARMO
Akcia
Náš tip

Akcia 1+1: Kancelárske stoličky BUTTERFLY

Máte radi hravé farby a zároveň hľadáte pri stoličke pohodlie a vysokú priedušnosť? Vneste do svojej kancelárie pár motýľov a nezmeškajte nášho obľúbenca kancelárske kreslo BUTTERFLY v jedinečnej akcii 1+1 zadarmo!
16.8.2022
Odporúčame
1+1 ZADARMO
Akcia
Náš tip

ZĽAVA alebo AKCIA 1+1 na praktické rudle!

Pripravili sme si pre Vás 30% zľavu alebo akciu 1+1 Zadarmo na rôzne typy rudlí s vysokou nosnosťou! Doprajte odpočinok svojmu chrbtu a majte svoju rudlu vždy po ruke.
9.8.2022
Odporúčame
Akcia
Náš tip

30% zľava na hliníkové skladacie schodíky!

Hľadáte ľahké a stabilné schodíky s plošinou a madlom, ktoré môžete v prípade potreby zložiť a zase rozložiť? Nenechajte si utiecť cenovo výhodné a pritom kvalitné hliníkové skladacie schodíky VENBOS, 1x6 stupňov s 30% zľavou a poslednou možnosťou nákupu.

2.8.2022
Posledná možnosť nákupu
Akcia
Náš tip

ZĽAVY až 43 % na držiaky monitorov!

Doprajte svojim očiam, chrbtu aj krčnej chrbtici patričné ​​pohodlie! Zaobstarajte si pre svoje monitory praktické kĺbové držiaky, pri ktorých nastavíte nielen výšku, ale aj sklon a vzdialenosť od Vašich očí. Nezmeškajte poslednú možnosť nákupu a zľavy až 66% na vybrané modely!

26.7.2022
Odporúčame
Akcia
Náš tip

AKCIA 1+1: Vnútorné regály s HDF doskou

Potrebujete do svojho skladu, dielne, pivnice alebo garáže najmenej 2 stabilné policové regály, pri ktorých nie je potrebná montáž a ktoré majú navyše aj veľkú nosnosť a výškovo nastaviteľné police? Najnovšie sme do akcie 1 +1 Zadarmo zasadili aj stabilné policové regály s drevotrieskovou HDF doskou! Preskúmajte ich už teraz.

19.7.2022
Odporúčame
1+1 ZADARMO
Náš tip

Akcia 1+1: Barové stoličky ELLEN

Hľadáte moderné barové stoličky do svojej reštaurácie, baru, kaviarne alebo domova za príjemnú cenu? Prinášame Vám barové stoličky ELLEN teraz v akcii 1+1 Zadarmo! Akcia platí do vypredania zásob.

1235