Akcie a špeciálne ponuky

5.11.2020

CIAO BELLA: Jedálenská stolička 3 + 1 ZADARMO!

Jednoduchá, ale pritom krásna! Tak by sme mohli definovať jedálenskú stoličku Bella, ktorá je v našej ponuke v dvoch prevedeniach - so sedadlom čiernej farby či prírodného dreva.
27.10.2020

Gastro nábytok: teraz s 30% zľavou!

Rozhodli ste sa využiť terajšiu situáciu k renovácii kuchyne, prípadne jej vylepšenie? Potom vás môže potešiť, že sme teraz nachystali na vybraný gastro nábytok 30% zľavu!
16.9.2020
Zľava
Náš tip

Pomôžte nám urobiť miesto odmenou za zľavu!

Akčné ponuky, kedy pri kúpe jedného kusu tovaru získate druhý kus zadarmo už u nás poznáte. Nedávno sme pre vás ale zriadili na našom webe tiež špeciálny kútik s tovarom, ktoré v našej ponuke čoskoro nebude mať miesto. Pomôžte nám urobiť priestor pre novinky a my vám za to ponúkneme vybrané posledné kusy s príjemnou zľavou!
19.8.2020

Kreslo NEXUS: Dizajn a komfort vo Vašej kancelárii

Kancelárske kreslo Nexus je jednou z horúcich noviniek, ktorú sme zaradili do akcie 1 + 1 ZADARMO. Zaostrili sme na to, čo môže tento štýlový kúsok ponúknuť.
11.8.2020
Náš tip

Prevencia s 16% zľavou

Pravidelné umývanie rúk je základom hygieny! Náš sortiment obsahuje všetko, čo pre čisté ruky môžete potrebovať. Tekuté mydlá, utierky, sušiče rúk či dezinfekciu

28.7.2020
1+1 ZADARMO

Etiketovacie kliešte Motex 1+1 ZADARMO

Etiketovacie kliešte sú neoddeliteľnou súčasťou väčšiny obchodov. Dokážu ušetriť prácu, ale tiež čas. Momentálne ich u nás môžete zakúpiť vo výhodnej akcii 1 + 1 ZADARMO!
14.7.2020

NÁBYTKOVÝ SEJF 30% ZĽAVOU!

Kto je pripravený, nie je prekvapený! Nezabudnite pred odchodom na dovolenku zabezpečiť svoje cennosti pred prípadnými zlodejmi. Nábytkové elektronické sejfy z našej ponuky vám k tomu budú skvelými pomocníkmi. Teraz sme vybrané kusy navyše zlacnili o 30%!
30.6.2020
3+1 ZADARMO
Náš tip

Elegancia a kvalita: konferenčné stoličky RITZ

Pohodlie, moderné a elegantné. Nič nemôže stoličku RITZ vystihnúť lepšie! Bohaté čalúnenie do jemnej a priedušné ekokůže dodáva stoličku RITZ luxusný a elegantný vzhľad, vďaka ktorému sa tento kúsok dokonale hodí do väčšiny interiéru. Zásluhou ekologickej kože je navyše stolička veľmi dobre udržiavateľná.
23.6.2020
3+1 ZADARMO

Kvalitné drevené stoličky ISO teraz aj ako 3 + 1 ZADARMO!

Nemali ste zatiaľ príležitosť sa s stoličkami ISO zoznámiť? Pozrite sa na ne s nami!
4.6.2020
Náš tip

TIP pre mesiac jún: cateringový nábytok

Počas uplynulého štvrť roka mali spoločenské akcie utriem. Nie je teraz vhodná doba na to si tieto príležitosti nahradiť? Cateringový nábytok vám v mnohých prípadoch bude skvelým spoločníkom!
12
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím