Akcie a špeciálne ponuky

11.8.2020
Náš TIP

Prevencia s 16% zľavou

Pravidelné umývanie rúk je základom hygieny! Náš sortiment obsahuje všetko, čo pre čisté ruky môžete potrebovať. Tekuté mydlá, utierky, sušiče rúk či dezinfekciu

28.7.2020
1+1 ZADARMO

Etiketovacie kliešte Motex 1+1 ZADARMO

Etiketovacie kliešte sú neoddeliteľnou súčasťou väčšiny obchodov. Dokážu ušetriť prácu, ale tiež čas. Momentálne ich u nás môžete zakúpiť vo výhodnej akcii 1 + 1 ZADARMO!
14.7.2020

NÁBYTKOVÝ SEJF 30% ZĽAVOU!

Kto je pripravený, nie je prekvapený! Nezabudnite pred odchodom na dovolenku zabezpečiť svoje cennosti pred prípadnými zlodejmi. Nábytkové elektronické sejfy z našej ponuky vám k tomu budú skvelými pomocníkmi. Teraz sme vybrané kusy navyše zlacnili o 30%!
30.6.2020
3+1 ZADARMO
Náš TIP

Elegancia a kvalita: konferenčné stoličky RITZ

Pohodlie, moderné a elegantné. Nič nemôže stoličku RITZ vystihnúť lepšie! Bohaté čalúnenie do jemnej a priedušné ekokůže dodáva stoličku RITZ luxusný a elegantný vzhľad, vďaka ktorému sa tento kúsok dokonale hodí do väčšiny interiéru. Zásluhou ekologickej kože je navyše stolička veľmi dobre udržiavateľná.
23.6.2020
3+1 ZADARMO

Kvalitné drevené stoličky ISO teraz aj ako 3 + 1 ZADARMO!

Nemali ste zatiaľ príležitosť sa s stoličkami ISO zoznámiť? Pozrite sa na ne s nami!
4.6.2020
Náš TIP

TIP pre mesiac jún: cateringový nábytok

Počas uplynulého štvrť roka mali spoločenské akcie utriem. Nie je teraz vhodná doba na to si tieto príležitosti nahradiť? Cateringový nábytok vám v mnohých prípadoch bude skvelým spoločníkom!
29.5.2020
AKCIA
Náš TIP

25% zľava na knižnice Silver Line

Nemusíte patriť medzi knihomoľov, aby ste vedeli oceniť kvalitnú a dizajnovú knižnicu. Momentálne u nás navyše na tie najlepšie kúsky môžete zaobstarať s 25% zľavu!
26.5.2020
1+1 ZADARMO
AKCIA
Náš TIP

1+1 ZADARMO: Konstrukt

Nadčasový dizajn, pohodlie a momentálne navyše aj akčná ponuka! Toto všetko je spojené s konferenčné stoličiek KONSTRUKT, ktorú ponúkame v troch farebných variantoch.
12.5.2020
3+1 ZADARMO
AKCIA
Náš TIP

Kvalitné a dizajnové! Stolička Mezzo 3 + 1 ZADARMO

Kvalita, pohodlie a dizajn. Môžeme si pri voľbe do konferenčných miestností či jedální priať niečo lepšie? Môžeme! Akčnú ponuku, pri ktorej dostanete za kúpu troch stoličiek jednu eště zadarmo.
14.4.2020
Novinka
AKCIA
Náš TIP
Kancelária

Kúpte si stôl a dostaňte k nemu stoličky zadarmo!

Horúca novinka v našej ponuke! Objednajte si u nás konferenčné stoly AIR a obddržte k nim zadarmo štyri stoličky LINDY.
12
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím