Multifunkčné kancelárske stoličky GAM pre Vás aj Vášho kolegu!

6.12.2021

Hľadáte modernú kancelársku stoličku s funkčnými prvkami, ktorá vydrží dlhé roky, myslí na Vaše zdravie a bude odolná aj proti poliatiu či ohňu? Nezmeškajte nášho obľúbenca multifunkčnú kancelársku stoličku GAM v jedinečnej akcii 1+1 zadarmo! Vyberať môžete zo 4 farebných variantov.

Zoznámte sa s novými kancelárskymi stoličkami GAM, ktoré skvele zapadnú nielen do izby profesionálneho hráča online hier, ale aj do podnikovej kancelárie či Vášho domova.

Na prvý pohľad Vás zaujme moderným prevedením, sieťovaným operadlom a látkovým sedadlom z NANO látky, ktorá je nielen vodeodolná ale aj nehorľavá s vysokou odolnosťou proti znečisteniu. Odolnosť poťahovej látky je podľa MartinDale až 100 000 cyklov! Ide teda o naozaj kvalitný poťah, ktorý Vám dlho vydrží.

Na druhý pohľad Vás poteší výškovo nastaviteľná bedrová opierka aj opierka hlavy, nastaviteľná hĺbka sedenia či opierky rúk s mäkkou dotykovou plochou. Kancelársku stoličku môžete taktiež voľne výškovo nastaviť podľa svojej potreby, vďaka plynovému piestu s certifikáciou BIFMA či s ňou pohodlne jazdiť po kolieskach na mäkké podlahy. Unesie navyše až 150 kg.

Vyberajte už teraz:

Náš tip: Preskúmať môžete samozrejme aj ďalšie kancelárske stoličky a kreslá v akcii 1+1 Zadarmo!