Späť do: Inšpirácia

7 tipov na vianočné darčeky pre podnikateľov

10.11.2022

Vymyslieť ten správny a trefný vianočný darček môže byť niekedy skutočná výzva, nieto ešte pre podnikateľa, ktorí je večne v jednom kole. Ako teda vybrať taký darček pre podnikateľa, ktorý ho poteší a zároveň mu môže spríjemniť aj jeho prácu doma alebo v kancelárii? Prinášame Vám 7 praktických tipov, ktoré Vám s jeho výberom určite pomôžu.

Praktický držiak na mobil a tablet

Prvým z našich tipov, ktorý poteší najmä tých podnikateľov, ktorí na svoju prácu využívajú väčšinu času aj mobilný telefón či tablet môže byť napríklad praktický držiak na mobil a tablet. Držiak na mobil či tablet si podnikatelia môžu pohodlne umiestniť na svoj pracovný stôl a zaistiť si tak zdravšiu a pohodlnejšiu prácu.

Vybrané držiaky na mobil či tablet vrátane minimalistického hliníkového dizajnu disponujú navyše aj protišmykovou podložkou a otočným kĺbom, ktorý umožňuje ich ľahké zloženie a rozloženie do polohy, ktorú požadujete.

Vďaka minimalistickej konštrukcii ho podnikateľ môže navyše tiež ľahko prenášať aj na cestách a pohodlne v prípade potreby uložiť do tašky k notebooku. V spojení s klávesnicou môže navyše fungovať aj ako náhrada monitora!

Ľahká a odolná podložka pod notebook

Pre podnikateľov pracujúcich väčšinu času naopak na notebooku môže byť praktickým darčekom aj ľahký a praktický stojan pod notebook. Praktický stojan pod notebook v modernom dizajne zaistí Vášmu notebooku nielen dostatočnú ventiláciu, ale ušetrí aj podnikateľovo zápästie. Predchádza tiež bolesti šije aj krčnej chrbtice.

Vybrané podložky pod notebook vďaka svojej ľahkej konštrukcii a praktickému prevedeniu s čalúnením môže podnikateľ navyše využiť aj na cesty či doma na gauči. Vybrané modely sú vhodné pre notebooky s uhlopriečkou až 19'' a niektoré obsahujú aj USB porty:

Masážna podložka pod nohy

Trápia Vášho podnikateľa často opuchy a únava nôh? Potom pre neho môže byť praktickým darčekom aj pohodlná podložka pod nohy s masážnymi bodmi, ktorá mu spríjemní dlhodobé sedenie pri stole.

Podložky pod nohy sú konštruované tak, aby umožnili pri sedení nielen zaujať sediacemu optimálnu pozíciu pri práci, ale zaistiť aj prirodzený sklon jeho chodidiel. Zaujímavosťou pre chladnejšie obdobie je potom podložka pod nohy s funkciou vyhrievania. Vybrali sme pre Vás tieto najobľúbenejšie varianty:

Ergonomická sedacia lopta

Náš ďalší tip na zdravé darčeky pre podnikateľov putuje k ergonomickej sedacej lopte, ktorá slúži ako alternatíva k tradičným kancelárskym stoličkám a je tiež vhodná najmä ako prevencia muskuloskeletálnych porúch aj ako rehabilitačná pomôcka.

Pri práci za počítačom bude žena či muž udržiavať telo v neustálom pohybe a tiež posilňovať svaly trupu a brucha. V balení nájde tiež stabilizačný krúžok zabraňujúci rozkotúľaniu a nafukovaciu pumpičku. Zdravotnú loptu s praktickým uchom ponúkame až v 3 variantoch. Darček je vhodný aj pre aktívnych športovcov a športovkyne do kancelárie či na home-office:

Balančná stolička na cvičenie aj za počítačom

Ďalším tipom na darček pre podnikateľov v rámci alternatívneho sedenia za počítačom je aj zdravotná či balančná kancelárska stolička. Zdravotné kancelárske stoličky a taburety fungujú oproti klasickým stoličkám na princípe cvičiaceho prístroja. Ponúka tak sedenie, pri ktorom je chrbtové svalstvo sústavne v aktívnej činnosti, a teda aj automaticky spevňované.

Pri sedení môže podnikateľ vykonávať aj rôzne cviky, a tým ešte viac prispieť k svojmu zdraviu a pracovnej produktivite. Z našej ponuky pre Vás vyberáme tieto obľúbené balančné stoličky:

Plánovacia tabuľa pre lepšiu organizáciu času

Na organizáciu zoznamov termínov, osobných a pracovných úloh alebo dlhodobých projektov môžete podnikateľovi ako darček na Vianoce prideliť aj akékoľvek dostupné diáre, to-do listy, ktoré môže nosiť kedykoľvek pri sebe. Pokiaľ sa však väčšinu dňa pohybuje na jednom mieste, odporúčame siahnuť aj po plánovacích tabuliach, ktoré bude mať denne na očiach.

Plánovacie tabule sú skvelým pomocníkom na organizáciu nielen celého firemného projektu, ale aj domácich prác, dovolenky či pracovného a voľného času. Ponúkame plánovacie tabule rozvrhnuté na týždeň, mesiac alebo rok:

Manažérske kancelárske kreslo pre pohodlné sedenie

Sťažuje sa Váš známy či rodinný príslušník často na nepríjemné sedenie či bolesti chrbta a krčnej chrbtice? Čo tak mu zaobstarať rovno napríklad aj pohodlné manažérske kreslo, ktoré ho/ju bude tešiť dlhé roky? Manažérske kreslá pre podnikateľov v sebe kĺbia reprezentatívnosť s extra pohodlím, ktoré oslovia aj tie najnáročnejšie povahy. Sú tak nielen estetickým doplnkom, ale aj potrebnou oporou pri dôležitých rozhodnutiach.

Manažérske kreslá sú výrazné najmä svojím prevedením, kombinujúcim konzervatívny a nadčasový štýl za použitia kvalitných prepracovaných materiálov. Môžete ich preto s prehľadom umiestniť nielen do tradičnej, ale aj modernej kancelárie vedúceho pracovníka. Z našej ponuky pre Vás vyberáme:

Tip na záver: V prípade, ak si nebudete istí, aký materiál stoličky zvoliť či aká mechanika kresla bude ideálna, určite nás neváhajte kontaktovať pomocou on-line chatu. Radi Vám s výberom správneho kancelárskeho kresla taktiež pomôžeme.