Späť do: Inšpirácia

5 tipov: Vianočné darčeky pre hráčov PC hier

1.12.2022

Zháňate darček pre počítačového maniaka či vášnivého hráča PC hier? Už nemusíte! Vytvorili sme pre Vás zoznam 5 tipov, ktoré Vám s darčekom pre náročných nadšencov on-line sveta určite pomôžu! Urobte Vášmu dieťaťu, partnerovi či kamarátovi radosť a pomôžte mu vytvoriť štýlový a zdravý brloh pre dlhé hranie za počítačom.

V našom výbere darčekov pre hráčov PC hier nájdete tie najpredávanejšie produkty, ktoré sme pre Vás vybrali nielen napríklad z oblasti kvalitných a odolných herných stoličiek, výškovo nastaviteľných stolov, držiakov monitora, ale aj praktických dizajnových vychytávok ako napríklad taburety BUTTON! Preskúmajte ich všetky už teraz!

1. Základnou výbavou je herná stolička či kreslo

Prvým z veľmi praktických tipov na vianočný darček pre hráčov PC hier, obzvlášť pokiaľ sedí pri hraní doteraz na obyčajnej kancelárskej stoličke, je bezpochyby najmä kvalitná herná stolička či kreslo. Z herných stoličiek a kresiel pre Vás vyberáme:

Herné stoličky a kreslá vďaka výraznému tvarovaniu zaisťujú nielen vysokú podporu pri vypätých on-line bitkách, ale aj dynamické sedenie, ktoré sa plne prispôsobí individuálnej postave a tým posilňuje brušné a chrbtové svalstvo a chráni aj pred bolesťou chrbta a krku. Bonusom herných stoličiek je navyše aj ich veľmi odolný materiál a nevšedný herný dizajn, ktorý zaujme každého hráča.

2. Herné výškovo nastaviteľné stoly

Dlhé sedenie pri stole neprospieva koncentrácii ani chrbtici. Ďalším tipom, ktorý dopomôže vytvoriť ten správny herný brloh je preto tiež kvalitný herný stôl, ktorý sa každému hráčovi plne prispôsobí. Výškovo nastaviteľný herný stôl poskytne navyše aj dostatočne veľkú plochu na umiestnenie monitora, klávesnice, reproduktorov či dokonca aj samotného herného počítača.

Vďaka výškovej nastaviteľnosti ponúkajú herné stoly nielen možnosť prekladať niekoľkohodinové sedenie s hraním v stoji, ale aj nastaviť výšku pracovnej plochy aj pri sedení tak, ako je hráčovi práve viac príjemné. Zmena výšky dosky stola pomáha aj ako prevencia bolesti chrbta a podporuje krvný obeh.

3. Držiaky na monitory

Pokiaľ Vaše dieťa či partner hrá doma on-line hry prevažne na stolnom počítači, odporúčame (z hľadiska zdravého sedenia pri počítači) preskúmať v rámci vianočných darčekov aj kategóriu držiakov na monitory.

Držiaky na monitory totiž nielenže umiestnia monitor do ideálnej polohy, vzdialenosti aj sklonu presne podľa potrieb individuálnej výšky každého hráča, ale hráč si následne môže nastavenie aj akokoľvek a kedykoľvek upraviť.

4. Podložka pod notebook nielen na cesty

Pre hráčov PC hier, ktorí ale vstupujú do virtuálneho on-line sveta bitiek občas aj z pohodlia prenosného notebooku, môže byť praktickým a zdravým darčekom skôr ľahký podstavec pod notebook.

Praktický stojan na notebook v modernom dizajne vďaka optimálnemu sklonu nielen, že zaistí dostatočnú ventiláciu samotnému notebooku, ale aj správne držanie tela hráča pri hraní. Pri vybraných modeloch je možné pohodlne nastaviť navyše vrátane sklonu aj samotná výška stojana.

5. Stojan na mobil a tablet

Pre pohodlné hranie na telefóne či tablete sa naopak hráčovi on-line hier môže hodiť aj praktický držiak na mobil a tablet. Držiaky na mobil a tablet si hráč môže umiestniť jednoducho na pracovný stôl vedľa a zaistiť si tak pohodlné hranie, za ktoré mu bude vďačná najmä jeho krčná chrbtica.

Náš tip: V spojení s klávesnicou navyše môže mobil či tablet fungovať plne ako náhrada monitora.

Tip na záver: Taburety BUTTON - dizajnový a originálny darček

Posledným tipom na vianočný darček pre hráčov PC hier je originálny dizajnový taburet BUTTON, ktorý si svoje miesto nájde ale aj u milovníkov počítačov a pracovníkov v IT technológiách.

Taburet BUTTON unesie až 140 kg a v našej ponuke ho nájdete až v 6 farebných kombináciách tlačidiel "Esc" a čiernej verzii tlačidla "Enter".