Technologické príslušenstvo aj elektronika pod stromček!

9.12.2021

Čas do Vianoc sa pomaly kráti a vy stále váhate, aký darček vybrať pre svoju drahú polovičku, dospievajúceho pubertiaka či dokonca pre babičku? Máme pre Vás riešenie!

Vybrali sme pre Vás 5 tipov na vianočné darčeky, ktoré potešia nielen milovníkov elektroniky, ale stanú sa aj cennými pomocníkmi napríklad pri polihovaní v teplej perine alebo aj pri varení!

1. Stolová lampa s USB portom v akcii 1+1 Zadarmo

Ideálnym a výhodným darčekom až pre 2 študentov budú napríklad moderné stolné lampy LUNA za cenu jednej! Vynikajú nielen elegantným kruhovým tvarom svietidla, ale aj USB výstupmi! Kruhové svetlo v lampe je taktiež nielen šetrné pre oči, ale jeho intenzitu a teplotu môžu Vaši pubertiaci navyše aj ľahko ovládať pomocou otočného tlačidla. Pomocou dotykového ovládania si tiež rýchlo vyberú až zo 4 možností svetelného módu kruhu.

Náš tip: Potešte rovno 2 členov domácnosti stolnými lampami LUNA teraz v akcii 1+1 Zadarmo! Preskúmať môžete aj ďalšie stolné lampy a osvetlenie s USB portom či lupou!

2. Otočný držiak na mobil a tablet

Praktický stojan pre mobil a tablet s minimalistickým dizajnom z hliníka a protišmykovou silikónovou podložkou poteší napríklad domácich majstrov a tvorivé deti! Je možné ho ľahko otáčať o 360 ° a ľahko skloniť až o 180 °! Stojan je vhodný pre zariadenia s uhlopriečkou od 3“ do 13“. V balení sú navyše hneď 2 držiaky (na mobil a tablet), ktoré je možné ľahko vymeniť počas minútky. Silikónovú podložku ocenia napríklad aj mamička a babička pri varení na kuchynskej linke, kedy si pohodlne a bez obáv prečítajú obľúbený recept či si pohodlne zatelefonujú cez videohovor kamarátke!

Náš tip: V spojení s klávesnicou môže navyše fungovať aj ako náhrada monitora!

3. 360° skladací stojan na mobil alebo tablet

V kancelárii na pracovnej doske ocení Váš manžel či manželka naopak praktický stojan na pohodlné umiestnenie mobilu či tabletu, ktorý môžu vďaka jednoduchému zloženiu a rozloženiu ľahko prenášať a uložiť do tašky k notebooku! Je vhodný najmä pre zariadenia s uhlopriečkou od 4“ do 9“. Stojan disponuje vrátane protišmykovej silikónovej podložky aj otočným kĺbom pre ľahké nastavenie sklonu. Otvor v konštrukcii stojana zaisťuje plynulé odvetrávanie a ventiláciu.

4. Ergonomický stojan na notebook

Pokiaľ Váš partner či partnerka trávi viac času skôr na notebooku, potom ich určite poteší ľahký praktický stojan na notebook v modernom dizajne, ktorý nielen zaistí notebooku dostatočnú ventiláciu, ale vďaka až 5 nastaviteľným polohám ušetrí aj zápästie a karpálne tunely. Stojan je rovnako, ako jeho bratia vyššie, vyrobený z kvalitného hliníka s protišmykovou silikónovou podložkou. Je vhodný pre notebooky s uhlopriečkou 11“ až 17“.

Náš tip: Na predchádzanie bolestí šije a krčnej chrbtice odporúčame aj stojan na notebook Fellowes s ochranou zónou 3 a 4 USB porty pre notebooky až 19" či držiaky monitorov.

5. Kvalitná laminovačka na fotky

Pre mamičku či babičku, ktoré sa rady chvália rodinnými fotkami či Vašimi úspechmi môže byť ideálnym darčekom naopak napríklad rýchla laminovačka Fellowes Pixel A4, vďaka ktorej si uchovajú všetky spomienky aj dokumenty ako nové po ďalšie dlhé roky! Laminovať navyše môžu za tepla aj za studena! Laminovačka je vybavená totiž zdvojenou tepelnou ochranou a unikátnym systémom Jam Free, ktorý významne znižuje riziko uviaznutia dokumentu a prehriatia. Po 30 minútach nečinnosti sa prístroj navyše sám vypne, teda šetrí aj energiu. Súčasťou dodávky je štartovacia súprava 10 laminovacích A4 fólií.

Ďalšie tipy: Pokiaľ je Vašim príbuzným či mládeži doma stále zima, obdarujte ich napríklad vyhrievacou podložkou pod nohy s možnosťou chladenia alebo klimatizáciou Envi, ktorú si zapnú pohodlne kedykoľvek cez WIFI!