30% zľava na patchwork kreslo RILLA

14.6.2022

Vneste do svojho priestoru pohodlie, eleganciu a hravosť už teraz! Otočné patchwork kreslo RILLA s poslednou možnosťou nákupu sa hodí do každého moderného priestoru a práve teraz ho najnovšie zaobstaráte aj so zľavou až 30%!

Dizajnové a pohodlné otočné kreslo RILLA v patchwork motíve Vás na prvý pohľad zaujme svojím nevšedným dizajnom poťahu, ktorý spája príjemnú vlnu a hladký čierny semiš na zadnej strane kresla. Vlna v poťahu Vás v zime nielen, že krásne hreje, ale v lete vďaka odparovaniu a aktívnej termoregulácii zaisťuje aj príjemne chladivý pocit. Výplň kresla potom tvorí pohodlná a ekologicky neškodná PU pena.

Kliknutím na fotku prejdete na detail produktu:

Určite oceníte aj stabilitu a vysokú nosnosť otočného kresla RILLA, ktorá je až 130 kg. Deklarovaná nosnosť je zaistená pomocou oceľovej kostry a chrómovaného kríža, ktorý tvorí jeho pevnú základňu. Chrómovaný kríž navyše dodáva patchwork kreslu aj industriálny a elegantný nádych. Kreslo môžete umiestniť do akejkoľvek modernej kancelárie, čakárne, recepcie alebo dizajnovej izby vo Vašej domácnosti. Jeho rozmery (vxšxh) 1080 x 750 x 630 mm.