30% zľava na hliníkové skladacie schodíky VENBOS, 1x6 stupňov

9.8.2022

Hľadáte ľahké a stabilné schodíky s plošinou a madlom, ktoré môžete v prípade potreby zložiť a zase rozložiť? Nenechajte si utiecť cenovo výhodné a pritom kvalitné hliníkové skladacie schodíky VENBOS, 1x6 stupňov s 30% zľavou a poslednou možnosťou nákupu.

Hliníkové skladacie schodíky VENBOS, 1x6 stupňov so zľavou 30% sú praktickými pomocníkmi s všestranným využitím. Použiť ich môžete nielen doma, ale aj na záhrade, či v práci. Vďaka ich ľahkému prevedeniu s hmotnosťou iba 5 kg ich môžete ľahko prenášať a sú tiež dobre skladné. Navyše ich vďaka skladaciemu mechanizmu aj pohodlne zložíte a rozložíte behom pár chvíľ.

Pre ešte väčšiu praktickosť sú schodíky doplnené aj o praktickú plošinu a madlo na uchytenie, čo zaistí ešte vyššiu istotu pri státí na schodíkoch. Bezpečnosť pohybu na schodíkoch zvýši aj protišmykové ryhovanie nášľapov a kvalitné protišmykové pätky, ktoré tiež zabránia poškodeniu povrchu, na ktorom sú schodíky používané. Schodíky sú certifikované podľa európskej normy EN131-2.

Rozmer stúpadla (šxhxv) je 81 x 35 x 1,2 mm. Rozmer plošinky (šxh) je 250 x 260 mm.