Späť do: Produkty

15% zľava na výhodnú súpravu: Stôl COMPACT + 2x kreslo BREAK

4.10.2022

Hľadáte nevšednú a pritom pohodlnú súpravu stola a stoličiek do svojej pracovne, zdieľanej kancelárie alebo domácnosti, ktorá Vašu miestnosť ihneď príjemne oživí? Predstavujeme Vám výhodnú súpravu, ktorá v sebe skrýva jedálenský stôl COMPACT + 2x kreslo BREAK. Teraz navyše so zľavou 15%!

Výhodná súprava jedálenského stola COMPACT + 2x kreslo BREAK skvele zapadne do každej domácnosti aj kancelárie. Pri spojení viacerých súprav môžete vybaviť nevšedne aj zasadaciu miestnosť.

Pri praktickom stole COMPACT oceníte nielen jeho minimalistické prevedenie, ale aj konštrukčne veľmi múdro vymyslenú stolovú dosku, ktorá znáša veľmi dobre obvyklé opotrebenia. Stolová doska stola je zo spodnej časti navyše doplnená aj o praktickú policu, ktorá poslúži napríklad na uloženie všetkých dokumentov či časopisov pre návštevy.

Minimalistické prevedenie stola skvele dopĺňajú dve pestrofarebné kreslá s pravým patchwork poťahom, ktoré Vašu kanceláriu nielen príjemne oživia, ale poskytnú aj potrebnú mieru pohodlia pri firemnom jednaní alebo obchodnej schôdzke.

Vrchnú časť stola aj kresiel skvele dopĺňajú vysoko odolné nohy vyrobené z tvrdého lakovaného bukového dreva. Nohy z bukového dreva sú navyše nielen vysoko odolné proti opotrebovaniu, ale dodávajú celej súprave príjemný pocit domácej útulnosti a hrejivosti.

Jednotlivé kreslá BREAK a stoly COMPACT môžete k súprave pohodlne tiež dokúpiť v samostatných variantoch: